bezplatná infolinka
 800 100 488

Čištění peří

kde a jak objednat čištění peří?

Dodávka pro svoz peřových zakázek ze sběren.Na pobočkách čistírny peří Mareš (nejbližší pobočku pro čištění peří vyhledáte zde) si můžete vybrat ze 14 barevných provedení atestované sypkoviny a způsobu plnění. Vaši zakázku označíme, peří zvážíme, vyplníme zakázkový list, zakázku odvezeme do naší provozovny, kde ji zpracujeme a odvezeme zpět na pobočku.

Interval svozu a rozvozu zakázek je 14 dní.
Datum pro konkrétní pobočku Vám sdělíme na naší bezplatné infolince 800 100 488 nebo na pobočce. Termín vyzvednutí je uveden na zakázkovém listě. Při vyplňování zakázkového listu prosím zkontrolujte, zda jsou údaje správné a úplné!

Jak čistíme v naší čistírně peří?

Při čištění peří volíme ze tří způsobů - tzv. „mokrou cestou“ - LORCH, čištění parou nebo „suchou cestou“. Za kvalitní práci ve výrobě zodpovídají odborně proškolené pracovnice s dlouholetou praxí, z nichž každá dokáže kvalifikovaně posoudit kvalitu peří a rozhodnout, jaký způsob čištění peří bude právě pro Vaši zakázku nejvhodnější. Pokud je peří kvalitní, obvykle volíme suchou cestu čištění peří, která je vůči peří šetrnější.

Středně znečištěné peří je čištěno za pomoci páry. Při silně znečištěném či zapáchajícím peří volíme mokrou cestu - technologická linka německé značky Lorch (rozpárání sypku, vložení peří do zásobníku, praní, odstředění, sušení a odstraňování úlomků peří, pročechrávání a oživení, prosvěcování za účelem ničení roztočů).

V případě jakýchkoliv nejasností či potřebě doplňujících informací během realizace zakázky zákazníka telefonicky kontaktujeme.

Během čištění peří dochází k určitému úbytku objemu v závislosti na kvalitě a stáří peří.

Zakázky zpracováváme zásadně odděleně, nemusíte se tedy obávat záměny peří!

Ceny čištění peří

Vždy kompletní a konečná cena zahrnuje:

  1. rozpárání
  2. vyčištění
  3. sypek
  4. ušití výrobku
  5. doprava z pobočky a zpět

Ceník renovovaných výrobků: Na vybraných pobočkách probíhají časově omezené akční slevy. Aktuální ceníky jsou k dispozici na jednotlivých pobočkách nebo Vám je sdělíme na naší bezplatné infolince 800 100 488.

Cena a kvalita naší čistírny peří

Pro naši čistírnu peří s nejhustší sítí poboček je kvalita a spokojenost zákazníků prvořadá. Vždy se snažíme, aby v daném městě či oblasti byly ceny ve srovnání s ostatními prodejci ty nejnižší při zachování kvality. Proto je pružně upravujeme tak, aby žádný z našich zákazníků nemusel mít pocit, že jinde mohl nakoupit lépe.

Záruka

Záruka na nové i renovované péřové výrobky je 2 roky. Při dodání vlastní sypkoviny zákazníkem se záruka na sypkovinu nevztahuje.

Bezplatná infolinka

Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme každý pracovní den
od 8:00 do 17:00 hodin
na našem bezplatném čísle:

cistirna-peri-mares-infolinka.png, 21kB

Ocenění

cistirna-peri-mares-scs2.png, 21kB

Mediální prezentace

Zobrazit další video...

Lichotníček lichotnik.png, 2,1kB


 
soutez.png, 6,8kB
Jak se souteže zúčastnit?

Stačí zakoupit službu renovace nebo nový péřový výrobek a jste automaticky zařazeni do slosování poukázku na dovolenou
v hodnotě
20 000 Kč,
set péřové deky a polštáře
a péřový bederní pás.

Informace o soutěži ZDE.