Čistírna peří a systém poboček

Hustá síť poboček v celé ČR umožňuje využití služeb naší čistírny peří i ve Vašem okolí. Pobočky fungují jako sběrná a výdejní místa, která navštěvujeme v pravidelných časových intervalech.

V čistírně peří disponujeme několika technologiemi, abychom mohli zvolit vždy ten nejvhodnější způsob, jak peří vyčistit. Díky tomu Vám nabízíme nejvyšší standard péče o péřové přikrývky a polštáře. Zkušené pracovnice pečlivě posoudí, který způsob čištění bude nejvhodnější právě pro Vaši zakázku.

Čistírna peří - jak najdete sběrné místo


Stránky využívají pro snazší použití geolokaci . Pokud povolíte ve vašem prohlížeči funkci určení polohy, stránky Vám automaticky nabídnou nejbližší pobočku pro využití služeb čistírny peří.

Při vypnuté geolokaci použijte vyhledávací pole „Vaše adresa“. Zadávejte adresu, v jejíž blízkosti chcete pobočku čistírny peří najít (např. Vaše bydliště). Napište úplnou adresu, tedy název ulice a město - např. Náchodská, Praha. Volbu následně potvrďte stisknutím tlačítka enter. V průběhu zadávání adresy můžete využít služby našeptávače a kliknutím myši zvolit lokalitu z nabídky. V levé části stránky se Vám zobrazí sloupec s nalezenými výsledky. Sběrny čistírny peří jsou řazeny dle vzdálenosti od hledaného místa. Čím je pobočka blíže Vámi zadané adrese, tím výše je umístěna.