bezplatná infolinka
 800 100 488

Objednání - postup

1) Návštěva čistírny peří (sběrny/pobočky)

Chcete-li renovovat péřový výrobek (včetně čištění peří), navštivte naši nejbližší pobočku. Zde bude Váš donesený výrobek zvážen, řádně označen číslem zakázky, Vaším jménem a kódem pobočky.

Tip: Termín svozu a závozu konkrétní pobočky naleznete v sekci „hledat pobočku”, v detailu konkrétní pobočky. Každou sběrnu navštěvujeme pravidelně ve stejný den, vždy jednou za dva týdny. Vhodným načasováním předání výrobků na pobočku zkrátíte čas čekání na hotovou zakázku.

2) Výběr sypkoviny

Z látkového vzorníku si vyberete sypkovinu (povlak), do kterého bude vyčištěné peří ušito. Nabízíme široký výběr z mnoha barevných provedení kvalitní, 100% bavlněné látky českého výrobce. Látkový vzorník sypkovin na pobočce.

3) Specifikace objednávky

Personál pobočky zaznamená specifikaci zakázky do objednávkového listu. Zde budou zapsány parametry převzatého výrobku a údaje související s objednávkou.

Tip: Nezapomeňte prosím uvést telefonní kontakt. V případě potřeby upřesnění objednávky s Vámi výroba během zpracování zakázky potřebuje komunikovat. Na mobilní telefon Vám rovněž po zhotovení zakázky zasíláme informaci, kdy si můžete objednávku vyzvednout.

4) Zhotovení zakázky

Vaši zakázku převezeme do výrobní provozovny – čistírny peří – v jižních Čechách. Zhotovenou ji následně dopravíme zpět na pobočku, kde jste si zakázku zadali. Zde bude připravena k vyzvednutí.

5) Vyzvednutí hotové zakázky

Bezplatná infolinka

Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme každý pracovní den
od 8:00 do 17:00 hodin
na našem bezplatném čísle:

cistirna-peri-mares-infolinka.png, 21kB

Ocenění

cistirna-peri-mares-scs2.png, 21kB

Mediální prezentace

Zobrazit další video...

Lichotníček lichotnik.png, 2,1kB


 
soutez.png, 6,8kB
Jak se souteže zúčastnit?

Stačí zakoupit službu renovace nebo nový péřový výrobek a jste automaticky zařazeni do slosování poukázku na dovolenou
v hodnotě
20 000 Kč,
set péřové deky a polštáře
a péřový bederní pás.

Informace o soutěži ZDE.