bezplatná infolinka
 800 100 488

Často kladené otázky

Ano, na rozdíl od některých prodejců, u nás máte jistotu, že cena je skutečně konečná. Pokud se jedná o renovace starých péřových výrobků, cena zahrnuje veškeré operace: rozpárání starého výrobku, vyčištění peří, cenu sypkoviny, vlastní ušití výrobku.
Ano. Každá zakázka je řádně označena a čistí se odděleně, k záměně zakázek dojít nemůže. Cestu zakázky můžete zhlédnout v reportáži Snídaně s Novou profese - Čistírna peří Mareš, uvedené ve snídani s novou.
Tuto službu nenabízíme. Můžete využít husté sítě našich poboček.
Jedná se o 2 druhy sypkoviny. Florisa má vyšší gramáž, je tvrdší, používá se na méně kvalitní peří, na rozdíl od sulpy. Častěji doporučujeme sulpu, především u nových výrobků.
Za nejlepší považujeme prošití do kostek (5 x 7 kostek). Zabraňuje pohybu peří a udržuje rovnoměrné rozložení.
Interval svozu a rozvozu zakázek je 14 dní. Datum pro konkrétní pobočku Vám sdělíme na naší bezplatné infolince 800 100 488 nebo na pobočce. Termín vyzvednutí je uveden na zakázkovém listě.
Zvažte použití bílé sypkoviny. Aniž o tom víte, může Vámi dodané peří obsahovat tmavá pírka a ta potom skrz sypkovinu prosvítají. Na tuto skutečnost se Vás snažíme obvykle telefonicky upozornit.
Ano, můžete. Sypkovinu zabalte nejlépe do igelitové tašky. Na pobočce bude sypkovina změřena, označena a připojena k zakázce (vše zařídí na provozovně naši zástupci). Zbytek sypkoviny vrátíme! Na Vámi dodanou sypkovinu nelze poskytnout záruku.
Při čištění volíme jeden ze tří způsobů- tzv. „mokrou cestou“-LORCH, párou nebo „suchou cestou“. Každá z našich odborně proškolených pracovnic dokáže kvalifikovaně posoudit kvalitu peří a rozhodnout, jaký způsob čištění bude právě pro Vaši zakázku nejvhodnější.
Peří je přírodní materiál. Má nenahraditelné tepelně- izolační vlastnosti, dýchá, zajišťuje vysokou měkkost a zároveň pružnost výrobku, má dlouhou životnost a nízkou hmotnost. Předností peří je, že dokáže pohlcovat vlhkost a odvádět ji od těla. Tuto schopnost například umělá vlákna zcela postrádají.
Ano, samozřejmě. Každou zakázku lze individuálně domluvit (rozměry, tvar, možnost jednoduchého nákresu).
Během čištění dochází k určitému úbytku objemu v závislosti na kvalitě peří.
Ne, spacáky ani péřové bundy nevyrábíme, ani nečistíme.
Ne, čistíme pouze peří.

Bezplatná infolinka

Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme každý pracovní den
od 8:00 do 17:00 hodin
na našem bezplatném čísle:

cistirna-peri-mares-infolinka.png, 21kB

Ocenění

cistirna-peri-mares-scs2.png, 21kB

Mediální prezentace

Zobrazit další video...

Lichotníček lichotnik.png, 2,1kB


 
soutez.png, 6,8kB
Jak se souteže zúčastnit?

Stačí zakoupit službu renovace nebo nový péřový výrobek a jste automaticky zařazeni do slosování poukázku na dovolenou
v hodnotě
20 000 Kč,
set péřové deky a polštáře
a péřový bederní pás.

Informace o soutěži ZDE.